نمایش 1–10 از 15 نتیجه

نمایش 9 24 36
Products 1 - 10 from 15. Products on page

 

 

آموتیا برندی نوپا در زمینه تولید محصولات آرایشی است که محصولات آن در فروشگا‌های معتبر سراسر ایران وجود دارند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا قبل از خرید محصولات آموتیا با ویژگی‌های این برند خوش نام ایرانی آشنا شوید.

 

 

معرفی کامل برند آموتیا:

برند آموتیا ارائه دهنده محصولات آرایشی با کیفیت تضمین شده و دارای تست سلامت می‌باشد. محصولات این برند با توجه به نیازهای اساسی بانوان ایرانی طراحی و تولید می‌شوند تا زیبایی واقعی زنان پارسی را نمایان و حس خوب در جامعه ایرانی القا کنند.

نام آموتیا برگرفته از تاریخ باشکوه و اصیل ایرانی است که نمایانگر اصالت این برند و اهمیت آن به بانوان سرزمینش می‌باشد. شرکت سازنده محصولات آموتیا در راه اندازی برند خود به کوچکترین جزئیات از نام و لوگو برند گرفته تا حتی بسته بندی کالا توجه کرده و محصولاتی را ساخته که قابل رقابت با برندهای خارجی روز دنیا می‌باشند.

Amutiya در ارائه محصولات خود دو بعد عملکردی و ظاهری را مد نظر قرار داده است:

 

 

بعد کیفی و عملکردی:

محصولات آرایشی آموتیا با استفاده از مواد اولیه کاملا مرغوب تهیه می‌شوند و در تمامی مراحل ساخت آنها اصول بهداشتی در عالی ترین سطح ممکن رعایت می‌شوند و تاییدیه‌های لازم برای جلب اعتماد مشتری را دارند. از جمله این تاییدیه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آفتالمولوژیکالی تست (تست سلامت محصولات آرایشی چشمی مانند ریمل و خط چشم)
  • درماتولوژی تست (تست سلامت محصولات آرایشی پوستی)

آموتیا علاوه بر کیفیت محصولات، حفاظت از محیط زیست و حقوق حیوانات را نیز سر لوحه کار تولید قرار داده است. در روند ساخت محصولات آرایشی آموتیا هیچ گونه تستی رو حیوانات انجام نمی‌شود و این شرکت با کلیه واحدهای تجاری و صنعتی که این اصل مهم را نادیده گرفته اند، همکاری خود را مطلقا قطع نموده است.

همچنین به منظور حفظ محیط زیست که قطعا روی سلامتی ما نیز تاثیرگذار می‌باشد، برای بسته بندی محصولات خود از مواد قابل جذب در طبیعت استفاده کرده و شعار خود را در عمل نیز به واقعیت تبدیل کرده است.

 

 

بعد ظاهری و ساختاری:

کیفیت و زیبایی ذاتی بدون زیبایی ظاهری محقق نمی‌شود و این دو قطعا لازمه یکدیگر هستند. زیبایی بصری در گوشه به گوشه زندگی ما نقش بسیار پررنگی دارد و بر روی جلب اعتماد و حس رضایت مشتری نیز بسیار تاثیرگذار است.

برند آموتیا با آگاهی کامل بر این موضوع در ساخت محصولات خود به زیبایی و شکیل بودن بسته بندی نیز توجه بسیار کرده و در اوج سادگی محصولاتی با ساختار و ظاهری چشم نواز تولید کرده است.

 

اصالت کالا:

یکی از مهم ترین اهداف برند Amutiya تولید و ارائه محصولاتی با استاندارهای جهانی می‌باشد که به بهترین شکل ممکن آن را به تحقق رسانده است. تمامی محصولات این برند داری نماد سیب سلامت هستند که گواهی بر بهینه بودن روند تولید در این شرکت می‌باشد.

همچنین اطلاعاتی مانند شماره تولید محصول، تاریخ تولید و تاریخ انقضاء به صورت لیزری و برجسته روی تمامی محصولات درج شده اند تا مخاطبان به راحتی بتوانند اصالت کالا را تشخیص دهند.

فروشگاه اینترنتی آرسس بیوتی عرضه کننده محصولات آرایشی آموتیا از جمله کرم پودر آموتیا، کانسیلر آموتیا و … مستقیما از سوی شرکت سازنده این برند می‌باشد و به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهد که محصولی با کیفیت اصل و تضمین شده خریداری می‌کنند.