نمایش دادن همه 12 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

سرم مو feel good سیلکی

198,000 تومان
سرم مو feel good سیلکی براق کننده ای مناسب برای موهای کدر که حالت زیبا و ابریشمی خود را از دست داده اند و نیاز به رطوبت رسانی و تغذیه دارند.

روغن آرگان سیلکی

argan oil از دانه میوه میوه درخت Argan استخراج می گردد. روغن آرگان سیلکی حاوی مقادیر بسیار زیادی از اسیدهای

شامپو موهای آسیب دیده سیلکی

شامپو موهای آسیب دیده سیلکی خاصیت پاک کنندگی پوست سر و پاکیزگی خوشایند روی موها دارد. همچنین سبب ایجاد رطوبت و خوش حالتی در موهای خشک و حساس می‌گردد، همچنین برای موهای آسیب دیده مناسب است زیرا این محصول حاوی روغن شی باتر است که موهای آسیب دیده یا ضعیف را به خوبی تمیز کرده و بازسازی می نماید.

ماسک موهای رنگ شده سیلکی

ماسک موهای رنگ شده سیلکی سرشار از مواد فعال طبیعی، عصاره انار و روغن هسته انگور می‌باشد که نرمی و رطوبت خاص را به موهای رنگ شده شما می‌بخشد.

ماسک احیا کننده قوی ۲۰۰ میل سیلکی

ماسک احیا کننده قوی 200 میل سیلکی حاوی عسل، کراتین هیدرولیز شده و پروتئین هیدرولیز شده شیر می باشد که این ترکیبات بافت موهای آسیب دیده و خشک را بازسازی و ترمیم کرده و نرمی و لطافت فوق العاده ای به موهای شما می بخشد.

شامپو تثبیت کننده رنگ مو سیلکی

شامپو تثبیت کننده رنگ مو سیلکی سبب ثابت ماندن رنگ مو ها به مدت طولانی تر (معمولا به مدت هشت هفته) می گردد. شامپو سیلکی فاقد سولفات است و به همین دلیل سبب درخشانی مو ها می شود. با استفاده از شامپو تثبیت کننده رنگ مو سیلکی نیاز به رنگ کردن مجدد مو ها کم تر می شود.

ماسک مو یلانگ سیلکی

ماسک مو یلانگ سیلکی، ضمن اینکه خواص آنتی اکسیدانی این محصول به مبارزه با رادیکال های آزاد مو پرداخته و خاصیت ضدپیری و جوانی و شادابی را برای موهای شما به ارمغان می آورد.

شامپو مخصوص موهای چرب سیلکی

شامپو مخصوص موهای چرب سیلکی حاوی عصاره گیاهان بابا آدم و اسطوخدوس است، گیاه باباآدم در زمین های خشک و آهکی رشد می کند سرشار از خواص شگفت انگیزی مناسب پوست و مو است. باباآدم باعث افزایش سرعت رشد مو و رویش مجدد موها می گردد. این شامپو با کنترل ترشح چربی پوست مانع از چرب شدن زود هنگام مو می گردد. به عمق ریشه مو نفوذ کرده و با پاک سازی آن از بروز هرگونه شوره سر جلوگیری می کند. با استفاده از این شامپو موها طراوت و شادابی دوباره خود را به دست می آورند.

اسپری ترمیم کننده براشینگ مو سیلکی

موهای آسیب دیده شما با اسپری ترمیم کننده براشینگ مو سیلکی ترمیم می‌شوند و از اولین بار استفاده از این اسپری مو، موهای شما علاوه بر بهبود تدریجی در برابر اشعه آفتاب نیز بیمه می‌شود و از این رو فرسایش به خاطر اشعه ماورا بنفش یا UV نیز برای موهای شما پدید نمی‌آید.

موس سیلکی

موس سیلکی دارای خاصیت نگهدارنگی فوق العاده بالا می باشد.

سرم مو کریستال سیلکی

کار کرد مهم سرم مو کریستال سیلکی درخشان کردن موهای شماست موهای شما می‌تواند در آفتاب و یا به خاطر دیدن رطوبت کدر شده باشند حتی بعضی از موها جنس کدری دارند که با هیچ نرم کننده و یا اسپری دوفازی این کدر بودن برطرف نمی‌شود. حال با استفاده از سرم مو کریستال سیلکی شما می‌توانید نوری بسیار زیبا را در موهای خود پدید بیاورید و از این رو برای زیباتر شده موهای خود تلاش کنید.

ماسک احیا کننده قوی ۱۰۰۰ میل سیلکی

ماسک احیا کننده قوی 1000 میل سیلکی حاوی عسل، کراتین هیدرولیز شده و پروتئین هیدرولیز شده شیر می باشد که این ترکیبات بافت موهای آسیب دیده و خشک را بازسازی و ترمیم کرده و نرمی و لطافت فوق العاده ای به موهای شما می بخشد.