نمایش 1–10 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36
Products 1 - 10 from 13. Products on page

 

 

درماگور یک برند سرشناس در زمینه تولید محصولات مراقبتی و درمانی برای پوست است. شما می‌توانید محصولات پوستی درماگور را در اکثر داروخانه‌ها و فروشگاه‌های آرایشی – بهداشتی معتبر در سراسر کشور پیدا کنید و به جمع مصرف کنندگان و طرفداران این برند بپیوندید.

اما اگر مشتاق هستید تا قبل از خرید محصولات درماگور با ویژگی‌های این برند و فعالیت‌های آن بیشتر آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

 

معرفی برند درماگور:

برند Dermagor نخستین بار در کشور فرانسه، شهر موناکو و توسط کمپانی کورین دوبرون پایه ریزی شد. نام این برند از سه حرف آخر برند هگور و همچنین کلمه درم به معنای پوست الهام گرفته شده است. با تلفیق تمامی این حروف در یکدیگر، برندی شکل گرفت که امروزه جزء تخصصی ترین برندهای مراقبت از پوست به شمار می‌رود.

برند Dermagor در واقع تلفیقی از دو دانش Dermatology (علم مراقبت از پوست) و Cosmetology (علم زیبایی و آرایش) می‌باشد. تلفیق این دو دانش در یکدیگر را dermocosmetology می‌نامند که پایه و اساس برند درماگور را تشکیل می‌دهد.

تمامی فعالیت‌های این برند در راستای مراقبت از پوست و درمان مشکلات آن بر اساس آخرین دستاوردهای علمی Dermatology و Cosmetology است. محصولات درماگور نیز تحت نظر تیمی متشکل از مجرب‌ترین متخصصین پوست، شیمی دان‌ها و داروسازان تولید می‌گردند. این محصولات ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 

 

محصولات درماگور:

هم اکنون مواد اولیه تمامی محصولات Dermagor مستقیما از فرانسه وارد شده و در ایران بسته بندی می‌شود. این محصولات دارای فرمولاسیون فرانسوی و عملکردی موثر بر پوست هستند و توسط بسیاری از متخصصین و مشاورین پوست تجویز می‌شوند.

به منظور حفظ حداکثر اثربخشی و کمترین احتمال آسیب رسانی به پوست، بر تک تک مراحل تولید محصولات درماگور نظارت کافی وجود دارد. این محصولات از چندین وجه مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرند:

1) برای تولید محصولات Dermagor از بهترین مواد اولیه با غلظت کاملا کنترل شده استفاده می‌شود تا برای پوست قابل تحمل و حداکثر اثربخشی را داشته باشند.

2) در مورد استفاده از مواد اولیه خام، دقت بسیار زیادی وجود دارد و فقط تعداد کمی از این مواد مورد استفاده قرار می‌گیرند تا احتمال حساسیت زایی کاهش یابد.

3) نوع ترکیبات معطر در محصولات پوستی با احتیاط کامل انتخاب می‌شود تا برای انواع پوست حتی حساس‌ترین پوست‌ها قابل استفاده باشند.

4) در آخرین مرحله از تولید، تست‌های کلینیکی توسط افراد متخصص بر روی محصولات انجام می‌شود تا سرانجام اثربخشی و تحمل پذیری آنها توسط پوست به تایید برسد.

از بحث روند تولید محصولات Dermagor که بگذریم، این محصولات در چندین لاین جداگانه تقسیم بندی می‌شوند از جمله لاین اریکالم، آتوپیکالم، ماتیدرم و … .

اگر قصد خرید محصولات درماگور را دارید، بد نیست بدانید که کلد کرم درماگور و لوسیون آتوپیکالم درماگور جزء پرفروش‌ترین محصولات این برند هستند. شما می‌توانید توضیحات تکمیلی مربوط به این دو محصول به همراه دیگر محصولات پوستی درماگور را در همین صفحه مشاهده و برای خریدی مطمئن اقدام کنید.