در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

 

برند سین بیونیم با سابقه طولانی مدتی و درخشانی که در تولید انواع محصولات پوستی دارد، به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندها در این عرصه شناخته می‌شود. محصولات سین بیونیم از ضد آفتاب‌های آن گرفته تا کرم‌های آبرسان و مرطوب کننده، همگی با استفاده از دانش تخصصی و براساس آخرین دستاورهای علمی ساخته می‌شوند.

 

معرفی برند سین بیونیم:

برند Synbionyme انواع محصولات پوستی را با فرمولاسیون فرانسوی برای محافظت از پوست، تقویت سیستم دفاعی آن و رفع مشکلات مختلف مانند آکنه یا چروک تولید می‌کند.

متخصصین این برند معتقدند که همه مشکلات پوستی ناشی از ضعیف بودن سیستم دفاعی در پوست هستند. عواملی مانند افزایش سن، استرس، عوامل محیطی مخرب و … همگی به سدهای دفاعی پوست آسیب می‌رسانند و این تغییر در عملکرد سیستم دفاعی منجر به پیری زودرس و بروز انواع آکنه روی پوست می‌شود.

به همین علت برند سین بیونیم تلاش دارد تا با ساخت محصولاتی موثر و کارآمد، سیستم دفاعی پوست را تقویت و از بروز مشکلات تا حد امکان جلوگیری کند. محصولات سین بیونیم با ترمیم و تقویت سد دفاعی، پوست شما را در برابر هرگونه آسیبی مقاوم می‌سازند و سلامتی آن را در دراز مدت تضمین می‌کنند.

 

محصولات سین بیونیم:

مواد اولیه تمامی محصولات برند Synbionyme از فرانسه وارد شده و در ایران بسته بندی می‌شوند. این محصولات تنوع زیادی دارند و با استفاده از آنها می‌توانید صفر تا صد یک روتین پوستی کامل را انجام دهید.

برند سین بیونیم برای انواع مختلف پوست، محصولات ویژه و کاملا تخصصی تولید می‌کند که سازگار با ویژگی‌های خاص هر نوع پوست می‌باشند.

یک ترکیب اصلی که برای تقویت سیستم دفاعی پوست در همه محصولات سین بیونیم وجود دارد، کمپلکس دفاعی Pro-B3 است. این کمپلکس از ترکیبات موثری تشکیل شده که باعث تقویت 3 نوع سد دفاعی در پوست می‌شوند:

سد دفاعی میکروبی: باکتری‌های مفیدی که روی سطح پوست ما زندگی می‌کنند، سد دفاعی میکروبی را تشکیل می‌دهند. این باکتری‌ها مسئول برقرای تعادل در پوست و از بین بردن میکروب‌های مضر و مولد آکنه هستند.

سد دفاعی ایمنی: سلول‌های ایمنی که در پوست وجود دارند و از آن در برابر هر نوع آسیب محیطی محافظت می‌کنند، سد دفاعی ایمنی را تشکیل می‌دهند.

سد دفاعی فیزیکی: این سد تشکیل شده از یک لایه لیپیدی روی سطح پوست و اتصالات زیرین آن است. این لایه از ورود هر عامل خارجی مانند باکتری‌های بیماری‌زا جلوگیری می‌کند و مقاومت کلی پوست در برابر آسیب‌های محیطی را افزایش می‌دهد.

 

با استفاده منظم و مداوم از محصولات سین بیونیم، هر 3 نوع سد دفاعی در پوست تقویت می‌شوند و وضعیت کلی پوست در بهترین و ایده‌آل‌ترین حالت ممکن حفظ می‌گردد.

 

پرفروش‌ترین محصولات سین بیونیم:

در بین محصولات مختلف این برند تعدادی از پرفروش‌ترین‌ها عبارتند از:

فروشگاه آرسس بیوتی یکی از نمایندگی‌های فروش محصولات سین بیونیم است و انتخابی مطمئن برای خرید محصولات سین بیونیم اصل با قیمت مناسب و ارسال سریع می‌باشد.